Ssoryy
boşa zaman geçirmede ustalaştım sadece oturduğum yerden 2-3 büyük sorunumu düşünerek saatleri ve günleri boşa harcayabiliyorum. düşündüğüm vaktin 3 de birini çözmeye harcasam muhtemelen şimdiye kurtulmuştum fakat doğruları bilmek ve uygulamanın arasında dağlar kadar fark olduğundan bu şekilde devam ederim muhtemelen.
Mamaimsorry
yurda geldiğinizden beri en çok kullandığınız kelime ne ? benim "param yok " .
her sorulana param yok diyorum hiç bir zaman yeterli gelmiyor. yeni de almış olsam her an bitebilir gibi geliyor ve bitiyor.yurttan dışarı adım attığım an bitiyor ulan para. yok yok devlet bize bahmiğ
karakutuu
grubunda tek mağlubiyeti olan sadece 2 gol yiyen takımla yine tek mağlubiyeti olan takım karşılaşıyor iki takım kısa zaman önce karşılaşmış ve 1. takım 2 0 yenmiş . şimdi idda 1. takıma 5.75 oran açmış ismini bilmediğiniz iki takım gibi düşününce 5 75 orana 1000 tl atasım geliyor ne düşünüyorsunuz.
matricariachamomilla
hayatın bana verdiklerinden daha fazlasını istediğim zaman hayatın bana verdiklerinden daha azını elde ediyorum. koştuğum yola dönüp bakıyorum. diyorum ki; "aştığım yola bak! bunca yolu göğüs gererek, zorluklar çekip emek vererek geldim. artık dinlenme zamanı"
sonra dinlenmek için durup önüme döndüğüm de ise diyorum ki "şu yola bak amk"
👑 Ef.
arkadaşım yarın ameliyat olacak bugün yatışını ve son testlerini yapmaya gittik. ameliyat saat kaçta olacak diyoruz boş ameliyathane olursa yaparız diyorlar, odaya ne zaman yerleşiriz diyoruz taburcu olan olursa yerleşirsin diyorlar, mükemmel bir sistematiği var hastanenin. sonuç: evde taze fasülye pişiriyoruz.
theseus
kuantum kuramı göstermiştir ki, durum kesin olarak belirtildiği ve uzay sıkı sıkıya sınırlandığı zaman, gerek hızda, gerek itim ve enerjide sonsuz bir belirsizlik meydana gelir.
#Heisenberg
Mamaimsorry
kettle gördüğüm zaman aklıma yahşi cazibe dizisinde ki simgenin içinde spagetti yapmaya çalıştığı anlar geliyor. jzjdhdjdjjff
karakutuu
ben okurken ayda 2 kez memlekete günübirlik gidip dönüyordum biletimi önceden gidiş dönüş olarak alirdim özgül bafra beni üniversitenin önünden alır yine aynı araçla geri dönüş yapardım. neyse birgün araç nasil olduysa beni unutmuş otogara geçmiş araç yok yetiş diye aradılar tamam da ne ile araba yok taksi kim bilir ne kadar yazar gece saat 12 otostop çektim aracın biri beni otogar sapağına kadar bıraktı ordan bi otostop daha çektim dorsesiz bir scania durdu korka korka bindim içerisi hafif dumanlı doste 3 tane parlement 2 tane redbul kuruyemişler 3 tane telefon neyse tanıştık durumu anlattım yetişmem lazim diyorum ama kendim inanmıyorum yetisecegimize kamyon sonuçta ne kadar hızlı gidebilir ki sonra bu abi sanki benim ic sesimi duymus gibi sen canını sıkma kardeşim ben seni yetiştireceğim daha olmadı ankara yolunda yakalariz dedi bi bastı ibreyi sonra gördüm inşallah ölmeyiz diyorum kafamda milyon tane fikir hayatım gözümün önünden geçti gitti film şeridi gibi neyse daha bitmedi onu da başka zaman yazarım
painkiller
bu pubg çok fena bi oyun biraz başlıyım dedim 3 4 saatimi yedi. şerefsizler çok güzel oyun yapmışlar ama zaman düşmanı
King
samsun'a geldiğim zaman atakum'dan bahsetmişlerdi hep ancak cumhuriyet caddesi daha canlı geldi avm adliye cafeler bandırma vapuru gibi tarihi yerler hep bu çevrede toplanmış durumda ara sokaklarda göçmen sorunu var tabiki caddenin olduğu bölgeyi söylüyorum atakum biraz fazla sakin bide plajı güzel sizin düşünceleriniz nedir acaba?
ikarus✨
gözlüğümü çıkardığım zaman bıraktığım belli başlı yerler var. kitaplığın rafı veya aynanın önü gibi. fakat bu sefer her zamanki yere koymamışım. evde şuan yalnız yaşıyor olmam ve 6. 5 derece miyop göze sahip olmam dışında bi sorun yok tabi..
Valentino Rossi
izinli günümde çalıştığım güne göre daha fazla yorulmak mı? o zaman iyi geceler 😒
Nurella
kamil koç turizm alman bir otobüs şirketine satılmış... otobüste yedigün (sarı kola) yerine kırmızı şarabı ne zaman içeceğimi düşünüyorum 😆
chen
üstünden tam olarak kaç ay geçti hatırlamıyorum ama henüz tişört giymeye geçilmemişti. bi tane doktor beyle ilgili. beynim neyi düşünceğine karar veremediği zaman ama illede bi şeyi düşünüp sinirlenmek istediğinde aklıma gelir hep. yüzünü bile hatırlamıyorum ama sinirlenip gözlerimin dolmasına sebep olur. şuan olduğu gibi çünkü uyumam gerekiyodu ve beynim saçmalama deyip önüme bunu sundu. çünkü dert edicek başka bi şey yok ve göz yaşlarımın gözümün içinde kalması için bi sebep yok. tükenmeyen sinirim sen başıma bela mısın
Kemo
bir soru sorabilir miyim
samsunda kyk yurt ne zaman açıklayacak yabancılar için
MamiTheGreat
mami ve alıntı serisi bölüm 2:

"çölde kaybolmak korkutuyor mu seni! bilgeler burada bulmuştur kendilerini. bulmak için kaybolmak gerekir, sen de biliyorsun bunu.

neden çölü tercih eder bilge olmak isteyenler, düşündün mü bunu hiç?

çöl; en sert, en büyük kayayı bile kuma dönüştürür. çünkü kaya değişmek istemez. gündüz sıcaklığa alıştığından gece soğuğu kabullenmez. bu ahmaklığı yüzünden un ufak olur. rüzgar tarafından sağa sola savrulur sonsuza dek.

direnmek her zaman asilce değildir. su nasıl akmayı bıraktığında gücünü kaybediyorsa devletler ve insanlar da değişime ve ilerlemeye karşı koyduklarında un ufak olurlar.

bilgeler çölde anlar dikbaşlı ve katı olmanın ne kadar aptalca olduğunu. "
MamiTheGreat
mami ve alıntı serisi bölüm 1 :

" her gün birlikte olmak gereksinimi duymaksızın yeni dostlar ediniriz. papaz okullarında olduğu gibi her zaman aynı insanları görürsek onları yaşamımızın bir parçası sayarız ve onlar da yaşamımızı değiştirmeye kalkışırlar. biz görmek istedikleri gibi değilsek hoşnut olmazlar , canları sıkılır. çünkü efendim herkes bizim nasıl yaşamamız gerektiğini elifi elifine bildiğine inanır. ne var ki hiç kimse kendi kendisinin hayatını nasıl yaşaması gerektiğini bilmez. tıpkı şu, düşleri gerçeğe dönüştüremediği halde düş yorumculuğuna kalkışan cadı gibi."
omuluarkadas
Oyuncakayi✔️
selamlarrr, öylesine bakıp çıkmak için girdim ama dün yaşadığım olayı tam paylaşamadığım için duygularımı buraya yazmak istedim. tek kullandığım sosyal medya ağı twitter orada bir nedenden dolayı bana mesaj atan birine cevap verdim konuştuk biraz sohbet sardı sonra bir gün geçti canım sıkıldı öylesine o kişiye yazdım iki gün boyunca sohbet muhabbet havalarda uçuyor baya eğleniyoruz falan neyse bu sabahları değilde akşamları daha aktif oluyor twitter'da bende onla sohbet etmek için akşamı bekliyorum hani sarıyor falan diye baktım yazmıyor dedim hala girmemiştir herhalde bi merak ettim aktif mi değil mi diye baktım aktif en son 40 dakka önce beğeni atmış. bende her zaman ki gibi iki günlük birine değer verdim hahaahha istemsizce baya koydu çünkü bildiğin her mesajda espiriler falan havada uçuşuyordu eğleniyorduk. yine bana ''kusura bakma yazamadım'' diye mesaj atacağını biliyordum ama artık eskisi gibi olamam sana karşı. önceden de ufak buna benzer bir şey olmuştu öyle demişti bana bende önemli değil falan dedim. tahmin ettiğim gibi bir saat önce kusura bakma vs şu konuda napayım falan diye sordu sonra bana çok naziksin falan diyo çıldırcam. anlayacağınız iyi niyetim yine kullanıldı. yine tanımadığım birine değer verdim ve üzülen ben oldum. İki günde nasıl değer verdin vs demeyin çünkü yengeç burcuyum ve ısındığım birine bir dakka içinde bile güvenirim. sadece görmediğim yine verdiğim değerin birazını alamadığım için üzüldüm. saygıar sevgiler :)

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)