Fatalerrorist
birazdan tost makinesinde patates kızartıcam allah affetsin
karakutuu
mahsuri bağdadi namaz kılıp allah i zikrederken birden kendini kaybedip enel hak enel hak yani ben allah ım diye bağırıp çağırmaya başlamış. bu kendine gelince demişler ki sen kendini kaybettin enel hak diye bağırdın bi daha böyle yapma sen haşa allah lik mi idda ediyorsun seni keseriz buda demişki ben bir daha öyle bağırırsam beni kesin kafamı kılıçla vurun yine bir gün zikir esnasında bu kendini kaybeder herkes bu sefer hazırlıklıdır kılıçlar çekilir var gücüyle herkes kesmeyi dener ama vuran sanki bir çeliğe vurmuş gibi olur kılıçlar kırılır elleri acır . sonra kendine yine gelir dedim mi diye sorarlar derlerki evet yine enel hak dedin neden başımı vurmadınız der onlarda biz kılıflarılar vurduk ama sana işlemedi kiliclarimiz kırıldı. o zaman eline bir iğne alır parmağına batırır parmağı kanar ben bir iğneye bile dayanamıyorum o zaman o ben değildim der . sonra anlamazlar boynunu vururlar kanı enel hak diye akar. bu büyücüdür yakalım derler yakarlar ateşinden külünden enel hak diye nidalar yükselir. o kadar korkarlar ki uzun zaman kimse evinden dışarı çıkamaz .
karakutuu
yaşattığını cekeceksin . kınadığını yaşayacaksın. aldattıysan aldatilacaksin . hor gordugun durumlara duseceksin.herkes layığını bulacak . boşuna neden benim karşıma kötü insanlar geliyor diye ağlayıp zirlama sen ne isen çevren de o onları değiştirmek istiyorsan kendini değiştireceksin . herkes kalbinin meyvesini yer. allah herkesin gönlüne göre verir . pislik içindeki kalbine tertemiz aşklar arama bulamazsın.
karakutuu
how i met your motherin bölümlerini 5 er 5 er izlediğimiz zamanlar barney favori karakterimiz arkadaşla tartışmaya başladık barney yöntemi ile kız düşer mi diye arkadaş yok diyor bende olabilir diyorum sonra denemeye karar verdik tabiki ben deneyeceğim çünkü arkadaş kız görünce kekelemeye başlıyor o tiradı yapana kadar kız ceker gider neyse bir talihli seçtik allah var güzel kızdı sonra ben barney gibi gidip kızın masasına oturdum hiçbirşey sormadan direk tiradı kızın gözlerine bakarak söyledim 3 4 cümle bisey sonra sustum kendimden hiçbirşey söylemedim batirmaktan korkuyorum bi tepki almak istedim kızda yarı şokta baka kaldı ne yapcam diye düşünüyor oyle rahat 10 sn birbirimize baka kaldık sonra aklıma 10 sn kuralı geldi ya dedim kız bana aşık olursa bu vebalden kurtulamam gülumseyerek nasil gösterim güzel miydi anket yapıyordum ne hissetiniz doğal miydi felan diye bikac biseyler sordum biraz konuştuk sonra kaçarak uzaklaştım birkaç hafta kantinde beni görüp gülümsedi birkaç kez de nasılsın felan diye sordu neyse ki üzmeden kalbini incitmeden kurtulabildim . yeterli sayıda beğeni gelirse tiradın gectigi linki yoruma atcam .
karakutuu
çok iyi bir kimya prof vardı bölümde ben deste yokken düşmüş vefat etmiş allah rahmet eylesin bölüme anı defteri koymuşlar bende biseyler karalayım diye gittim baktım kızın biri yazıyor daha önce görmemiştim sende mi bizim bölümdensin felan derken söz sözü açtı konuştuk biraz satranç oynuyormuş bende severim dedim kulüpde gorevliymis gittik birkaç el buna değişik matlardan yaptım sonrasında canım sıkıldıkça gidip satranç oynamaya başladım kızla da orda rast geliyoruz konuşuyoruz. kulüpte birde görevli cocuk var ben orda oynaya oynaya onunla da samimi oldum sonra bu eleman bana aşk hayatını ortamını felan anlatmaya başladı erasmusta bir kızla tanışmıştım sevgili olduk felan diye anlatırken bende salla bakalım nereye kadar diye yüzüne karşı ti ye aldım. bana ispatlamak için çıkardı telefondan bir video gösterdi içerik +18 erasmuslu dediği kızda benim tanistigim kız hafif bir şoka uğradım ama çocuğa belli etmedim tanımıyor gibi yaptım. ertesi gün kızla tekrar karşılaştım ve daha 1 haftadır tanışıyor olmamıza rağmen bana izleten biri herkese izletiyordur diye düşünerek kızın bunu bilmeye hakkı olduğunu düşündüm. ama nasıl konuşacaktım sonuçta kötü bir durum ve ağır tramvalara yol açabilir. neyse önce çocuktan bahsettim sonra aranızda bisey var mıydı diye sordum eski sevgilisiymis biraz anlattı biseyler sonra konuyu kapatmak istedi bende çok üzüleceğini düşünerek bisey söylemedim söyleyemedim. içimde kalmıştı anlattım kurtuldum .
karakutuu
hikaye bu ya delikanlının biri padişahın kızını görür aşık olur kara sevdaya tutulur götürurler alime oda ben sana bu işi yaparim filanca yerde bir mağara var gir içeri kim sana ne derse desin allah de başka birşey söyleme burdan dışarı çıkma ben sana ne lazımsa getireceğim sen böyle devam et padişahın kızını alacaksın der delikanlı da biraz saf inanır. girer mağaraya başlar allah allah diye zikir çekmeye aklı padişahın kızında bir ay iki ay geçer çobanlar görür sonra ahaliye söylerler herkes gelir gider sen kimsin derler allah der delikanlı her sorana allah aradan 1 yıl geçmez herkes delikanlıyı konuşur olur söyle bir zat var kim ne derse desin allah der . bu padişahın kulagina kadar gider sefer için yola ciktiklarinda merak eder padişah mağaraya gider bakar bir delikanlı içerde yere bir kilim sermiş üstünde allah der . sorar sen kimsin cocuk allah der bana dua et der cocuk allah der padişah gel seni sarayıma gotureyim der cocuk allah der susar padişah bu gizemli çocuktan çok etkilenir sana der kizimi vereyim cocuk yine allah der padişah da çeker gider . alim mağaraya girer koşarak neden der reddettin sen bunca sene bunun için uğraşmıyor muydun . delikanlı alime bakar 1 yıl bir kız için allah dedim padişah önüme kadar gelip bana kızını verdi . allah için allah desem kimbilir neler olur der ve allah demeye devam eder .
Parasetamol
karakutuu
allah herkesin kalbine göre verir güzel insalar güzel insanlarla tanışır arkadaş olur evlenir mutlu olur kötülük yapan kötülük bulur kalbi kötü olana daha beteri denk gelir buna karma derler yani kendinizi kasmaniza gerek yok kim ne bok yerse yesin tertemiz kalan kızlarımız var tertemiz kalan erkekler var ve onlar birbirini bulacak tövbe kapısı da ölene kadar kapanmaz en kasar fahişe bile affolur da sen millete yukardan bakar abdestini namazını kibir konusu yaparsın cennetin kokusunu alamazsın.
Yepisyeni
orospu çocuğu çinliler şiirim

allah bile yaratırken
uğramamış sizinle
bir tane modeliniz var
gerisi hep çizimle

o kadar nimet varken
yiyorsunuz yarasa
düşşe keşke yurdunuza
meteor hem de devasa

bene ait değildir, sövenler dikkat etsin
ikarus✨
kolay kolay kin tutan biri değilimdir. hatta birine kızsam 3 gün sonra ben buna neden kızmıştım yeaa amaaann diyip konuşmaya devam bile edebilirim. ya da olabildiğince ön yargılı yaklaşmamaya çalışırım insanlara, mümkün olduğunca iyi tanıdıktan sonra bi yargıya varmak isterim. kolay kolay da gıcık olmam, sevecen yaklaşırım. ama bi' eşik var. bazen öyle insanlara denk geliyorum ki o eşiği çoktan aşmış oluyorlar. yani o insanların gözlerinin üstünde kaşlarının olması bile beni rahatsız eder, yaptığı her hareket batar, söylediği her söz beni sinirlendirir. varlıkları bile bana rahatsızlık verir. bu çok nadir olur ama olur yani. heh işte, yine öyle birine denk geldim. allah affetsin ama elimden gelse.....
neyse eheh 😇
theseus
nusaybin’den herkese selamlar. şartlar çok iyi sayılmaz ama kötü de değil. allah devletimize zeval vermesin. yaralı askerlerimizin iyileşmesi için herkes seferber oluyor. sınıra yakın noktalarda devriye atan askerlerle birlikte bizde bulunuyoruz. taciz ateşleri yaralanmalar olur diye. basit taciz atışları oluyor ama bizim görevli olduğumuz yerde çok şükür yaralanma olmadı. piyade ve jöhler ile aynı yerdeyiz. askerimizin morali üst seviyede. çay demliyorlar gece nöbetteyiz diye bize getiriyorlar hocam lütfen alın içiniz ısınsın bize derman olmaya geldiniz diye. saz çaldı bir arkadaş çok eğlendik türküler filan. sonra mermi ve havan sesiyle onlar silahlarını biz sağlık ekipmanlarını alıp hemen kontrollü bir şekilde komuta merkezi ile iletişime geçip sahaya iniyoruz. terör örgütünün çekilmesiyle birlikte biraz daha sakin. taciz ateşleri dışında sivillerin ve askerlerin olduğu yere havan düşmedi. türk kızılay’ı ile de sürekli iletişim halindeyiz. sivil halk da askerine kan vermeye yardım etmeye sürekli geliyor. bir sürü kamera ve İha ile sürekli etraf izleniyor. umke ekiplerimiz de asker düzeninde takip mesafesini koruyarak anında yardım gereken yere intikal ediyor. güzel samsun’a çok selam. bugün pazar bizim yerimize de kıymalı pide yiyin :)
satanistim ama hobi olarak
allah kimseyi balkonda yarıçıplak bırakmasın
deepred
hayırlısıyla tüm derslerimizi aldık danışman onayına gönderdik. adam akıllı çalışıp 3 üstü ortalamayla mezun olalım gerisi allah kerim. daha dün gibi ben okulu bırakıyorum diye valizimi topladığım zamanlar şimdi son senemiz
bensizdenkactim
abi allah rızası için biri İlkadım kız yurdu odasının fotosunu atsın
yolyordam
naber bak, bende dert yok tasa yok
mutluyum artık bir beynim yok
dikmişim ekrana gözlerimi
başka da bir ihtiyacım yok
kişisel neyim kaldı ki bir iletim olsun
tıklana tıklana her şeyim ortada
atın ölümü arpadan olsun
her yiğit gibi benimki de meydanda
tıklama konusu ayrı bir dava
mahkemelerde görülüyor hala
namusu bacak arasında ararım
dişi sinek bile görsem laf atarım
çakma makma, üçe beşe bakmam
önüm, arkam, sağım solum markam
bana pastamı verin, ekmeğe gerek yok
ben tüketmeden var olamam
ayna, ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı?
ayna, ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı?
dünyanın sonuna doğmuşum
ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
bundan büyük bir yalan yok
yok, bundan büyük yalan yok
bana dokunmayan yılan bin yaşasın
dedikodu yapar, keyfime bakarım
ağzımda sakız, elimde çanta
fink atarım kaldırımlarda
bağlanmaya sonuna kadar karşıyım
ama dizilerimden beni ayırmayın
değişir dünyam bir tuşla uzaktan
elimdeki kumandam hayatıma kumandan
yeni bir kart verdi bugün bankam
puanlarım artık en büyük kankam
olmasa da cebimde beş kuruş para
cebimdeki telefon on numara
allah allah gizli numara kim acaba, alo?
"bak kızım, yedi kocalı hürmüz gibi dolan
seni alacak biri de bulunur elbet
en kolay parayı hep sen kazan"
ayna, ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı?
ayna, ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı?
dünyanın sonuna doğmuşum
ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
bundan büyük bir yalan yok
yok, bundan büyük yalan yok
sıkıldım çok, her dakika düşünmekten üzülmekten
artık yok, kalmadı gücüm düşmekten yenilmekten
pişmanım erken vazgeçmekten kendimden
bu alem geçmiş kendinden
ne gelir elden?
dünyanın sonuna doğmuşum
ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
bundan büyük bir yalan yok
yok, bundan büyük yalan yok
çakma makma, üçe beşe bakmam
önüm, arkam, sağım solum markam
bana pastamı verin, ekmeğe gerek yok
Sen hangi winx perisisin?
bakıyorum da etrafta bir sürüü İcy, darcy ve stormy var allah belanızı vermesin ya sizin yüzünüzden gün yüzü göremiyoruz stellacım bi parlar mısın canım
eraserhead
2 senedir festivale eğlenmeye gidiyordum bu sene çalışan olarak gittim ben böyle yorgunluk görmedim 15 saat çalışıp 5 saat uyudum 4 gün boyunca. allah çalışanlara kolaylık versin durumlarını anladım
mistletoe🍃
eve girdiğim anda gelen sıkılma hissi bir git allah aşkına.
dobarlanamıyom bıragcam gendimi
arkadaşlar, gerçekten anlamakta zorlanıyorum, bugün yine girdim buraya ve yine yorum attığım arkadaşlardan birisi beni azarlarcasına yorum atmış. ben size ne yaptım allah aşkına? amacım gülmek, güldürmek ve eğlenmekti. ne hakaret ettim ne küfür.
bir insanın kalbini kırmak, ona yoktan yere sitemde bulunmak sizce ne kadar doğru?
birisi yazmış şimdi "...saturn'ün halkalarında bisiklet süreyim." diye, mantıklı olmayan bir yazıya benden mantıklı bir cevap bekleyemezsiniz. kaldı ki mantıklı dahi olsa bu platformda eğlenmek için varız. aynı zamanda saturn'ün halkaları toz, gaz ve kayaçlardan oluşuyor, bisiklet sürmeniz mümkün değil yani.
@admin beyciğim seni rahatsız ettim kusura bakma. bu platforma bir engelleme getirirsen çok sevinirim. (alt tarafı bir "where" ekleyeceksin. 😁)
hadi selametle.
Kütüphanedeafk
omüde bir gerçek var daha doğrusu yok kütüphane kültürü sıfır eksilerde hatta wifi var diye kızlar gelmiş 3. katta pubg oynuyor şoparlar işte yurdunda ki wifi kasınca soluğu burda alıyorlar allah ıslah etsin hepinizi bu yıl kurutuluyorum çok şükür inşallah 8 yıldır da devlet yurdunda kalıyorum ama bu kadar kültürsüz insanlar anlayışsız okuduklarını anlamayan insanlar görmedim orda yazıyor yiyecek içecek ile çıkmayınız diye ama işte angut beyinli olunca öyle oluyor omü kütüphane de hepsi buyrun gelin

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)