Forseti
herkese günaydınn keyifler nasıl?
Black.
yolyordam
ikarus✨
omü ' yü kazanıp heyecanlı heyecanlı buraya sorularını yazanlara bakıyorum da... kendimi düşündüm. samsun'a ilk geldiğim zamanlar, omü ' yü kazandığım zamanlar geldi aklıma. 9 yıl önce bi girdim bu okula, henüz kopabilmiş değilim😅 yeni gelen herkese bol şans ✌🏻😃
Eleni
dedikodunun güncelleme sonrası hâli çok güzel olmuş yaa, dislike butonunu ve mor nick olayını uzun süredir bekliyordum. emeği geçen herkese teşekkür ederim. 😍
limos
haftada sadece bir kere banyo yapma kararı aldım. kafamda saç kalmadı. saç kreminin, şampuanın ve tarağın allah belasını versin. kokarca olursam da koklamayi verin artık yapacak bir şey yok. kel kalamam. keltoş babana koş şakalarına maruz kalamammmm. burdan herkese haftada bir kere banyo yapma çağrısında bulunuyorum. hepimiz kokarsak kimse kokmaz ;)
vishnev0dk4
bombayı saldım reyizin dönüşüne herkese morfin bedava

limos
herkes aşık oldum, aklım havada sanıyorken aslında beyin yerine kafamda plastik top taşıdığımı kimseye söyleyemiyorum. bir haftada kendim haricinde her şeyi kaybettim. hatta belki iç organlarımdan bazıları yerinde olmayabilir. alzheimer oldum desem yaşlılığım biyolojik olarak kanıtlayamadığım bir durum. çürüdüğümü hissediyorum. büyük ev ablukada bir şarkısıyla yaşadığım şeyi tam olarak ifade etmiş. "benim kafam s*kt*rm*ş gitmiş". herkese çok içten bir şekilde akıl sağlığı diliyorum.
Fafatara
yalnız kalmaktan ya da karanlıktan korkmayın arkadaşlar. bu ikisi birleşince çok kötü oluyor. yorgun olsanızda uyuyamıyorsunuz. sonra sabah erkenden kalkıp çaylık temizlemeye gidince ot yerine yılana tutuyorsunuz çaylıklardan zıplaya zıplaya kaçarken düşüyorsunuz sonra yine geri dönüp çaylık temizlemeye devam ediyorsunuz. gece olunca yine uyuyamıyorsunuz... yarına kaçmak için enerjim de kalmadı. gelsin ısırsın ne yapayım yani. belki zehirlenirim hastanede uyurum. neyse herkese uykulu geceler.
Fridakahlo
komşumuzun 11 seneden sonra çocuğu oldu. insanlar ne kadar mutlular anlatamam. içleri içlerine sığmıyor. onlar adına bizde seviniyoruz. ne kadar istediklerini biliyorduk. tüp bebek yaptılar zaten. maşallah minnoş bir oğulları oldu. allah ne dileği, isteği, hayali olan varsa herkese bir gün gerçekleşmesini nasip etsin. insanlara gülümsemek, mutlu olmak çooook yakışıyor. hayırlı günler efenim.
rorschach
herkese selamlar. psikolojik sıkıntılarım olduğunu düşünüyorum da yardım edebilecek birileri var mı?
Fafatara
aklıma geldi de ben dün gece 3 gibi uyandım. duvara baktım havlu çok garip duruyordu. "bunu acaba neden böyle astım?" dedim. şimdi fark ettim askı yok ki orada havlu asılı olsun. neyse herkese iyi geceler.
sonsozz
arkadaşlar günaydın herkese kaç yıldır görüşmek isteyip te bulamadığım merve adında bir kız vardı 2016 da mezun olması gerekiyor (inşaaat mühendisi çirkin ördek türk-İş te oturduğunu biliyorum eğer burdaysa lütfen yazsın)
OzY
genellikle her insanın içinde bir boşluk var. sahipsiz kedi gibi kendisine bir aidiyet arıyor her insan. bana göre bu aranarak bulunan bir şey değil. tam tersi aradıkça bizi hatalara sürükleyen, sürükledikçe yeni tecrübeler kazandıran ve doğru insanı bulmamız konusunda bize kriter oluşturmaya yarayan bir tecrübe. bu yüzden herkese "seni seviyorum" dememek gerek. sevgiyi basite indirmemek gerek. neden seviyorsun sorusuna cevaplarınız bitmiyorsa gerçekten seviyorsunuz demektir. sınırlı cevaplara sahipseniz kendinizi kandırıyorsunuz.
Fafatara
tanıdığım kişilere sürekli 'kafayı yemek orucu bozar mı?' ' kazık yemek orucu bozar mı?' ' çok parfüm sıkınca kokuyu yuttum orucum bozuldu mu?' şeklinde sorular soruyorum. abime beni böyle sev dedim sağ olsun engellemiş beni canım abim. sevgisini böyle gösteriyor o. kuzenim de 'allah seni tanıyan herkese sabır versin' dedi. amin yani ne diyeyim.
Fafatara
tam uyusam mı diye düşünürken bugün hocanın " bu zamana kadar hiç çalışmadınız mı yani ne diyeyim cesareti severim hahahahahah" dediği aklıma geldi. hadi yat la hadi yiyorsa yat. neyse uyuyan uyumayan herkese iyi geceler.
privity
herkese kıbrıstan selamlar!! samsun'a gelemedik kıbrıs'a gideyim dedim uzun zaman oldu ne yapıyorsunuz dedikoducular durumlar nasıl 😂👍
shaggy
herkese merhaba,

biraz başınızı ağrıtacağım kusuruma bakmayın lütfen.
anonim olarak yazmanın içini dökmenin en keyifli yerlerinden biriydi burası benim için. sıkıldıkça sevindikçe yazdım ama hayatımda hiç bu kadar zorlandığım bir dönem olmadı ve yaklaşık 3 yıl aradan sonra tekrar yazmak sizden yardım istemek istedim. özellikle kadın arkadaşlarımdan.
3 yıldır yürütmekte olduğum bir ilişkim vardı. gözümden sakınır gibi herkesten her şeyden sakındım.
hayatıma ilk defa birini almaya cesaret etmiştim. daha doğrusu bir anda girdi hayatıma , ben de onun hayatına o hızla girdim.
bir insan bir insanı ne kadar fazla sevebilirse o kadar sevdik bir birimizi. benim için kaldı geldi istanbula ülkesini bıraktı , ailesini bıraktı . benim yanıma geldi. ben de elimden ne geliyorsa yaptım kpss yi bıraktım işe girdim iki yıldır 7/24 çalışıyorum yıllık izin bile kullanmadan. maddi manevi ne varsa verdik birbirimize. nisan ayında evlilik teklifi etmek için yüzük bakarken subat ayında kıskançlık ve yanlış anlama uğruna , ağıza alınmayak küfürler ettim. tehdit ettim . daha doğrusu etmişim farkında değilim sonradan mesajlarımı okuyunca farkettim. ben bunları farkettiğimde her şey için çok geçti.
bitirmişti.
çok pişmanım çok utanıyorum.
yalvardım yakardım, evine gittim çiçekler aldım , salya sümük ağladım geri dönmedi.
son kez ayaküstü bir kere görüşmeye müsade etti ama ne kadar pişman olduğumu söylesemde benden geçti . herkes kendi yoluna dedi ve gitti.
hayatımda ondan daha çalışkan daha iyi niyetli daha açık sözlü ,istediğini bilen gurur naz yapmayan birini tanımadım.
şimdi onu kaybetmiş olmayı kabullenemiyorum.
allah aşkına bana bir şey söyleyin .
kurbanlar adadım sadakalar verdim. pişmanım çok pişmanım . onu kaybetmek istemiyorum .
ne yapacağımı şaşırdım . ölü gibi işe gidip geliyorum .
akıl verin lütfen bana çok ihtiyacım var buna.
Fafatara
sabah anneme fotoğraf atıp 'bak çok tatlıyım dimi' dedim. göremiyorum dedi. ama görüldü oldu diyorum. ben tatlı bir şey görmüyorum diyor. bir de anneler çocuklarını hep güzel görür derler. diğer anneler allahım iyi ki seni bana vermiş diye dua eder benim annem ben ne günah işledim de allah seni bana verdi diye yıllardır hayatı sorguluyor. neyse tatlı olan olmayan herkese günaydın.
fore
mesajları açın artık aynı düşünenler kalbe çöksün tıpçı kardeşlerim günümüz kutlu olsun buraya da giremedim uzun süre. herkese iyi haftasonları

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)