ikarus✨
eveeettt, bugün günlerden @admin :) doğum günün kutlu olsun adoşko! İyi ki varsın, iyi ki benim dostumsun :) bu zamana kadar acı tatlı bir sürü şey yaşadın ama bundan sonra hayatında hep güzellikler olsun. senin için harika bir yaş diliyorum :) ^.^
👑 Ef.
survivor izlerken canım o parkurlarda koşmak çekiyor ne güzel yer lan ufff geçen bi oyunun sonunda kare fayans gibi bi şeylere vuruyorlardı o ne güzel bi şeydi ya. @admin bizi kampa al şöyle müdavimler ve yeniler olarak kapışalım, ne güzel zayıflarız da hem 😍
ikarus✨
akşamın bu saatinde @admin ve @mayk ile oturduk "kıvanç" kelimesinin kökünün ne olduğunu tartışırken "kıvanmak" diye bir kelime olduğu öğrendim. sizce "ödünç" kelimesinin kökeni de "ödünmek" midir?
cimuka
ikarus✨
kalbi yine kırmızıya boyasak yayın açar mısın @admin ? :(
Police in Wonderland
yayınları özleyenler kalp butonunu kırmızıya boyuyor.
karakutuu
tam @admin in profil fotosunu dikkatli dikkatli bakarak acaba burda ne düşünüyor diye düşünürken sayfa göklerden gelen bir emirle yenilendi ve ben daha ss alamadan profil fotosunu değişmiş gördüm. uzun uzun üstünde düşünüp beyin fırtınası yapmak istiyordum bugün belki de uyumayacaktım yine hayal kırıklığı ile dolu bir gün gözlerimi kapatsam başka bisey görmesem acaba o görüntü zihnimde kalır mı?
King
böyle güzel nasıl zaten çünkü @admin yüzünden hayatın çok güzel
öğrenciyi asdhskajdhhdsj
karakutuu

4 kuzenim de uzman kayınço uzman hanımın kuzenleri uzman 3 tane özel harekat arkadaş var 6 tane uzman hepsi de sınırda bana nasip olmadı ona üzülüyorum.
dobarlanamıyom bıragcam gendimi
merak etme @admin bir sorun yok. birisi bahsi geçen bu gönderiyi paylaşmış.
dobarlanamıyom bıragcam gendimi
gençler günaydınlar.
nabersiniz, nasılsınız? İyisinizdir inşallah.
@admin yakıştı mı bu sana 🙁
dobarlanamıyom bıragcam gendimi
arkadaşlar, gerçekten anlamakta zorlanıyorum, bugün yine girdim buraya ve yine yorum attığım arkadaşlardan birisi beni azarlarcasına yorum atmış. ben size ne yaptım allah aşkına? amacım gülmek, güldürmek ve eğlenmekti. ne hakaret ettim ne küfür.
bir insanın kalbini kırmak, ona yoktan yere sitemde bulunmak sizce ne kadar doğru?
birisi yazmış şimdi "...saturn'ün halkalarında bisiklet süreyim." diye, mantıklı olmayan bir yazıya benden mantıklı bir cevap bekleyemezsiniz. kaldı ki mantıklı dahi olsa bu platformda eğlenmek için varız. aynı zamanda saturn'ün halkaları toz, gaz ve kayaçlardan oluşuyor, bisiklet sürmeniz mümkün değil yani.
@admin beyciğim seni rahatsız ettim kusura bakma. bu platforma bir engelleme getirirsen çok sevinirim. (alt tarafı bir "where" ekleyeceksin. 😁)
hadi selametle.
dobarlanamıyom bıragcam gendimi
eveet, @admin beyciğim, 23 nisanda koltuğunu verecek misin bana?
diğer tekliflere de açığım. teklifler için lütfen yorum.
E.Ç.
dün gece bomonti de parti vardı bi uğrim dedim 11 de boşaldı nerde o sabaha kadar süren eski partiler hocaa @admin
maestro
karakter sınırı koymanın zamanı gelmedi mi sence de? @admin
kayipgalaksi
İyi geceler herkese :) uzuuun bir aradan sonra yeniden buradayım. bugün arkadaşımla siteyle ilgili konuştuk birkaç kişi halen yazıyor deyince bir bakayım dedim. gördüm ki site güncellenmiş, yeni birçok kişi gelmiş. bu halini sevdim mi? yaani. @admin @mayk fotoğraf olayını pek sevmedim. olmasaymış keşke öyle daha gizemli oluyordu :) eskilerden çok kişi kalmamış ona üzüldüm. anasayfada ilk @snorlax ı görünce sevindim ve tabiki stalkladım 😬 @poseydon a baktım yazdıklarını silmiş 🙄 @ikizler halen yazıyor @alpheratz de yazıyormuş muallimleri gördüm (birkaç tane olduğundan böyle yazdım 😂 ) @zorakimuhendis @ejderiyacı @chen @dakoh daha birkaç kişi de var şuan aklıma gelmiyor. kısaca sizleri gördüğüme sevindim :) en son yazımı 1 yıl önce yazmışım öyle diyor. o yazıdan sonra neler oldu neler. öncelikle o yazıdan birkaç ay sonra atandım. ayın 15 ini bekleyen bir memurum artık. İşe başlayana kadar stres sıkıntı içindeydim, boğuluyordum. sonra işe alışma süreci okul değiştirme falan derken bir sürü şeyler oldu. şuan kafamda kronolojik bir sıraya oturtamıyorum ama hayatımda bir sürü şey değişti, işim var çalışıyorum bunun bilincine varmam biraz zor oldu. sonra çeşitli insanlarla tanıştım, hayatıma birileri girdi çıktı, çok farklı olaylarla karşılaştım, büyüdüm, çok şey öğrendim, eskisi gibi çok depresif değilim onu atlattım, istediklerimi şimdiye kadar gerçekleştirdim, içimde zorla yeşerttiğim umudu söndürmemeye çalışıyorum falan filan. kısaca böyle. sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz yukarıda isimlerini yazdıklarım ve diğerleri :) yine uzun yazacaktım ama artık uzun yazan yok herhalde kısa keseyim bu sefer 😏
mimarlique
dm'nin geri gelmesini istiyoruz şuan sitede soru sormak için çırpınan yavrucaklar olabilir yorumda sormaya çekinebilir bu arkadaşlar, lütfen duyarsız kalmayalım bu durum karşısında @admin @mayk
maestro
şu dm'i bir an önce hizmete açar mısın @admin ? mavi zemin üzerinde kıpkırmızı 1'i gördükçe midem yanıyor
maestro
movi tickim elimden alındığından beri işim rast gitmiyor. @admin çok özür dilerim tickimi geri verirsen her gün en az 1 paylaşım yapacağım söz.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)