Tuhaf Ama Gerçek
bitcoin patlayacak diyenlere itibar etmeyebilirsiniz çünkü bitcoin teknolojisi hiçbir zaman yok olup gitmeyecek, dolayısı ile bitcoin de var olmaya devam edecek. volatilesinin yüksek olması birçok yatırımcıyı rahatsız etse de enteresan şekilde küçük yatırımcıyı çekiyor. İzliyoruz
13. Burç
terazi: yine yardıma ihtiyacı olan birilerinin yanında biteceksiniz. bu kadar merhametli ve yapıcı olmayı siz terazilerden başka pek bünye kaldıramazdı emin olun. bir dert mi, belamı var başında, gel bana hemen hallederiz edasıyla, ortalarda çiçek gibi dolaşmaya devam o zaman ♥
teyit
gerçeklerin peşindeki yolculuğumuza reklamsız, tarafsız ve bağımsız bir şekilde devam etmek için desteğinizi istiyoruz. bize http://destek.teyit.org adresinden destek olabilirsiniz. #GerçekleriDestekleyin

Yalnizkuş
“kendime not; gülümse, mutlu görün ve hiç bir şey olmamış gibi davranmaya devam et."
Nerede Çekildi
araya keloğlan koydum... mahvettim.
neyse, devam edeceğim.
çArşı
gary medel: gruptan birinci olarak çıktık. çok pozitif düşüncelerle buraya geldik. avrupa’da yolumuza devam etmek istiyoruz.
#Beşiktaş
#UCL
13. Burç
kova: bir süre daha kendinizi ikinci plana atıp yakınlarınızın dertlerine koşmaya devam edeceksiniz. özellikle sevdiğiniz kişiye karşı kırılgan ve hassas hissedebilirsiniz. yanlış anlamalara fırsat vermemek için gücendiğiniz şeyleri hemen dile getirmeli, içinize atmamalısınız.
13. Burç
İkizler: bir türlü fırsat bulup görüşemediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. uzun süre görüşmeseniz bile yanyana geldiğinizde, sil baştan değil de kaldığınız yerden devam edebildiğiniz insanlarla arkadaşlık kurduğunuz için şanslısınız, dostlarınız sizi çok seviyor.
Seda Özen
evler beni şaşırtmaya devam ediyor. bir İngilizin inşa ettirdiği ve bir türk-müslümanın hiç oturmadığı köşkte “allah’ın yardım ve fetih yakındır” anlamında bir ayetin işlendiği perdelik yaptırılmış (veya bir konaktan getirilmiş)
Oylesinebirvarlik
“bir psikiyatristin gizli defteri”nden bir alıntı. sanırım uzun zamandır öfkemi, kırgınlığımı dile getiren yazılar yazıp kendimi incitmek yerine bir yol bulmamı sağladı. açıkça konuşacağım, kafamdaki karışıklığı dile getireceğim. başka bir yolu yok, karşımdakinden beklediğim sürece bu belirsizlik devam edecek. bir şeyleri kesinleştirmenin zamanı geldi.
fatih portakal
ana muhalefetin sendikalarla ortak çalışmasının raporu: 16 yıllık #AKP iktidarında oldurulanlar. durmak yok yola devam. okumak yeterliz
Futbolovski
18 şubat 2001 | hakem ali aydın; beşiktaş'ın 2-1 üstünlüğü ile devam eden karşılaşmanın 90. dakikasında, ike shorunmu'nun ceza sahası dışından yaptığı degaj sonrası adanaspor lehine verdiği atışı, sürenin yetmediğini belirterek kullandırtmadı. (İnönü stadı)

Samsun Beyi 🇹🇷
afrin'de devam eden zeytin dalı harekatında, samsunlu bir yiğidimiz daha şehit oldu. havzalı kahramanımız astsubay kıdemli çavuş göksu şafak şahin...
Nerede Çekildi
İcadiye üsküdar'daki yerden bahsediyorum bu arada.
cihangir'deki asri turşucu devam ediyor :)
13. Burç
kova: İlişkilere bakış açınız bir çok kişi tarafından eleştirilebilir çünkü siz sevince gözü kör olan, kendine bir ise sevdiğine bin verenlerdensiniz. aşkı diplerine kadar yaşamak, sizinle birlikte olmak olsa gerek. eleştirilere kulak tıkayıp, mutluluğunuzu yaşamaya devam edin.
Mehmet Simsek
#Gaziantep 5. kadın kolları İl kongremizi şölen havasında gerçekleştirdik. hayırlı olsun

partimizin kuruluşundan beri gazişehrimiz için, ülkemiz için büyük fedakarlıklarla, en ön safta mücadele eden kadınlarımız ilk günkü heyecan ve coşkuyla çalışmaya devam ediyor. teşekkürler!
National Türkiye
e-devlet’te soyağacı özelliğinin yeniden açılmasıyla eğlenceye son sürat devam eden twitter kullanıcıları http://bit.ly/2Hl4MCY
13. Burç
yengeç: eğitim sizin için çok kutsal. herhangi bir sebepten eğitiminiz aksadıysa ya da tamamlayamadıysanız bu içinizde yara kalmış olabilir. bir alanda yetkili olma arzunuz da çok yoğun. fırsat bulup eğitiminize devam edebilirseniz, ummadığınız kadar iyi yerlere geleceksiniz.
Tuhaf Ama Gerçek
yanlışa girilmez, yanlışa düşülür. düştüğünüz pislikte çürümeyin. pislik temizlenir ama çürümüşlüğün çaresi yoktur.

yanlışta bile doğruya devam.
Tuhaf Ama Gerçek
muhammed salah bu şekilde gol atmaya devam ederse İngilitere'de camilerde adım atacak yer kalmayacak 😂

he’s sitting in a mosque
that’s where i wanna be

(salah) şimdi camide oturuyor
ben de camide olmak istiyorum

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)