Oylesinebirvarlik
yok babuş, gudubetlikte nam salmışım anlaşılan. yeni bir şeyler olmayınca dönüp dolaşıp eskilere sarıyorum. tüm eski sevgililerim iyi kötü hayatını yoluna koymuş, ben hala iyi günler gelsin umudu. bir de güzel gittim eski sevgilime yazdım bugün, arkadaşça siteden muhabbet ettik. üstüne net gidince instadan yazayım dedim hop sevgilisi hala varmış meğer sen gör bunu, siz kavgaya tutuşun. naptı sonra bilmiyorum, inşallah ayrılmazlar ne deyim. bendeki kafada efsane yalnız, ne gereği vardı şimdi? çünkü atraksiyon yok, kahve içecek arkadaş bile yok. oldu saygılar.
Mehmet Simsek
bu yatırımın ihracata yönelik olması çok olumlu. tebrikler.

tl oldukça rekabetçi, kredi garanti fonu ihracatçının hizmetinde, resmi pasaport ödülü, artan eximbank destekleri, hızlandırılmış kdv iadesi. kalıcı refah artışı için şimdi ihracat zamanı. tüm üreticiler ihracat yapmalı https://twitter.com/dunya_gazetesi/status/96557340...
Nerede Çekildi
keloğlan (1971)
şimdi bu üç fotoya bir video ekleyecegim :))
omulu
neden beni sevmedi değil! ben onu neden bu kadar çok sevdim yıllarca gizledim diye bir haftadır her akşam içtik arkadaşlarla cevabını tabii ki bulamadık sarhoş olmadık ama sorunun cevabını da aramadık.. siz şimdi hüzünlü bir şey beklediniz ama öyle olmuyor o iş gençler asıl sorunum alıp geçtiğim dersleri tekrar alıp haberim olmadan kalmış olmam...
National Türkiye
bir dilek tutun, sakın bırakmayın. şimdi gerçek falcılar fincanınızı okumaya başlayacak. http://www.yamiba.com
Mahdokht.
en yakınımız 40 trilyon km! hemen şurası canım. şimdi ben baharatlı kurabiye pişirsem kokusu taa oralardan duyulur, öyle yakın https://twitter.com/seherbrn/status/96483338751618...
Tuhaf Ama Gerçek
şimdi tekrar videoyu izleyin. İsterseniz okulunuzdaki dinamik ve akışkanlar dinamiği hocalarınıza bu verileri verip videonun gerçek olup olmadığını sorabilirsiniz.
Eleni
kendimden büyük bir kıyafet giydim sanırım. büyüdükçe de benim olur aforizması işe yaramadı gibi frank, sen ne dersin? kıyafetin içinde kayboldum, nefessizlikten öldürdü. o sevmediğim yağmur var ya. şimdi yağsın işte. kimseye değil, bir şeylere değil. yağmura ihtiyacım var. kollarımda hâl kalmamış gibi, bir yanım felçlenmiş gibi. kalkamıyorum lan üstesinden. korkak bir savaşçıyım. onlar ise vermişler zırhı, atak yapmam bekleniyor. yapamıyorum işte. zırh ağır geliyor, adım atamıyorum. aşınıyor zırhım, yağmura ihtiyacım var. sinirden mi, üzüntüden mi bilmiyorum. aşınıyor lan zırhım. tutamıyorum, dökülüyor her yanım. varsay ki gerçekliğe meydan okudun ve yanımdasın frank. baktığım uzaklardan gözlerimi hiç ayırmadan sırf sen fark etme diye, görme diye sen tarafındaki göz yaşlarımı siliyorum. sen dışındaki tarafını silmeye yeltenemiyorum. İçim kan ağlamamalı.


ayse ozyilmazel
bunlar insan değil cani. tiksiniyorum, iğreniyorum aynı havayı soluduğumuz için. hemen şimdi işkenceyle öldürülsünler istiyorum, yerimizde durduğumuz yeter hadi hep beraber sesimizi çıkaralım. çocuklarımıza sahip çıkalım.
psikodok
bu sitede yazılan bazı yazıları okuduğumda ben şimdi bunu neden okuma ihtiyacı duyuyorum. he bir de içimden o yazılara oğuzhan uğur repliği atıyorum "ne?"
fatih portakal
başbakan merkel ile buluştu. 24 saat geçmeden gazeteci tahliye edildi. tesadüf mü? hayatta tesadüf yoktur. ne oldu şimdi cb’nın tonca iddiası?
fatih portakal
“bizi ikna etmeye gelmesin” dedik, #Tillerson kasılmadan döndü. tonca laflardan sonra ortak açıklamada #PYD’nin adı bile geçmiyor. e ne oldu şimdi?
Tuhaf Ama Gerçek
muhammed salah bu şekilde gol atmaya devam ederse İngilitere'de camilerde adım atacak yer kalmayacak 😂

he’s sitting in a mosque
that’s where i wanna be

(salah) şimdi camide oturuyor
ben de camide olmak istiyorum
ayse ozyilmazel
şimdi ‘oh olsun şahan’a mı?’+ yalın’dan ‘hele bi başla’ + demet akalın’ın tercümanı 😀 yazılar için https://m.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/ozyilmaze...
Seda Özen
eskiden insanların kendi evlerini kendilerinin sipariş ettiğini ve sonucun kişiye özel ev olduğunu unutmamak gerek. o yüzden şehir daha güzeldi. şimdi insanlar, kendilerini görmemiş, tanımamış, duygusal bağları olmamış ama onlara seri yapı üretmiş müteahhitlerden hazır ev alıyor.
13. Burç
sevgililer gününde balık burçları: kalpli balonlar tamam, mumlar hazır, gül yaprakları ve çiçeklerde tamam.. bir dakika ya bir şey eksik sanki. ne unuttum? heh tamam, şimdi sıra sevgili bulmakta.
13. Burç
sevgililer gününde koç burçları: şimdi gülün tanesi en az 10 lira olsa, 100 tane satsak... abi çok güzel para!
Samsun Beyi 🇹🇷
bugün sevgililer günü!
şimdi herkesten, #İlkDogustaAskSamsunspor etiketiyle birlikte, samsunspor’a olan aşkını bir kaç kelimeyle anlatmasını istiyorum...
sadista
sen kalk gece gece neye denk gel hadi çık işin içinden şimdiİzlesem mi uyusam mı ?

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)